Werner von Hausen oljemålning

Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

350 EUR

WERNER VON HAUSEN (1870-1951) Flick i blå tröja, signerad samt daterad 1915, olja på duk 61x50 cm

683516

2019-10-02