Förgyllda Kuznetsov kaffekoppar

Klubbat för:

1 200 EUR

Utropspris

300 EUR

KAFFEKOPPAR MED FAT, Kuznetsov, förgylla, 11 koppar höjd 6,5 cm och 12 fat diameter 14,5 cm.

Sliten förgyllning, enstaka nagg, en kaffekopp med spricka.

683527

2019-10-07