Klubbat för:
1 200 EUR
Utropspris
300 EUR
KAFFEKOPPAR MED FAT, Kuznetsov, förgylla, 11 koppar höjd 6,5 cm och 12 fat diameter 14,5 cm.
Sliten förgyllning, enstaka nagg, en kaffekopp med spricka.
683527
2019-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här