Barnfåtölj 1950/60-tal

Barnfåtölj 1950/60-tal
Barnfåtölj 1950/60-tal
Barnfåtölj 1950/60-tal
Barnfåtölj 1950/60-tal
Barnfåtölj 1950/60-tal
Barnfåtölj 1950/60-tal
Barnfåtölj 1950/60-tal
Barnfåtölj 1950/60-tal
Barnfåtölj 1950/60-tal
Barnfåtölj 1950/60-tal

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BARNFÅTÖLJ, bok, 1950/60-tal, sitthöjd ca 25 cm

Slitage

683533

2019-10-01