Lamino med fotpall

Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall
Lamino med fotpall

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, Lamino, fåtölj och fotpall, stomme i teak, klädsel i brunt fårskinn, formgiven 1956, brännmärkt Swedese Yngve Ekström, 1900-talets slut

Bruksslitage, sliten klädsel

683534

2019-10-01