Klubbat för:
85 EUR
Utropspris
200 EUR
KUZNETSOV, två askar 22 x 8 cm och 12 x 9 cm, skål diameter 16,5 cm.
Sedvanligt slitage, kantnagg på den mindre asken.
683540
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här