Kuznetsov porslinsföremål

Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål

Klubbat för:

85 EUR

Utropspris

200 EUR

KUZNETSOV, två askar 22 x 8 cm och 12 x 9 cm, skål diameter 16,5 cm.

Sedvanligt slitage, kantnagg på den mindre asken.

683540

2019-10-09