Tintin på svenska 18 st 1970-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TINTIN PÅ SVENSKA (18) HERGE (REMY, GEORGE): 1970-tal, ca 29x22 cm

Delvis nötta och med småskador, snedlästa rygggar, några smärre veck, någon med invändigt klotter på titeln.

683546

2019-10-01