Allmogeskåp 1800-tal
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, 1800-tal, furu, dörrspeglar med målad dekor av blomster, höjd 131, 96x40 cm
Kuntoraportti
Skador, lagningar, maskstunget
683563
Päivämäärä:
2019-10-01