Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPETSBERGEN, 9 ramade fotografier, 1900-talets början, bildmått ca 12,5x18,5 cm
PROVENIENS: Fotografier tagna av anställd vid Svea Gruvor på Spetsbergen år 1919-1920.
Solblekta, fläckar
683565
2019-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här