Spetsbergen fotografier 1900-talets början

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPETSBERGEN, 9 ramade fotografier, 1900-talets början, bildmått ca 12,5x18,5 cm

PROVENIENS: Fotografier tagna av anställd vid Svea Gruvor på Spetsbergen år 1919-1920.

Solblekta, fläckar

683565

2019-10-01