Klubbat för:
180 EUR
Utropspris
300 EUR
KUZNETSOV PORSLINSFÖREMÅL, 3 st, höjd 11 cm, 12 cm och 15 cm.
Skador, krakelyer, kantnagg och slitage.
683575
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här