Kuznetsov porslinsföremål

Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål
Kuznetsov porslinsföremål

Klubbat för:

180 EUR

Utropspris

300 EUR

KUZNETSOV PORSLINSFÖREMÅL, 3 st, höjd 11 cm, 12 cm och 15 cm.

Skador, krakelyer, kantnagg och slitage.

683575

2019-10-09