Folke Skoghäll

Folke Skoghäll
Folke Skoghäll
Folke Skoghäll
Folke Skoghäll

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE SKOGHÄLL (1921-1998): Figurkomposition, signerad och daterad Skoghäll, blandteknik, ca

683581

2019-10-01