Yngve Ekström fåtölj Laminett

Yngve Ekström fåtölj Laminett
Yngve Ekström fåtölj Laminett
Yngve Ekström fåtölj Laminett
Yngve Ekström fåtölj Laminett
Yngve Ekström fåtölj Laminett
Yngve Ekström fåtölj Laminett
Yngve Ekström fåtölj Laminett
Yngve Ekström fåtölj Laminett
Yngve Ekström fåtölj Laminett
Yngve Ekström fåtölj Laminett

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, Laminett, stomme i formböjd klarlackerad bok, klädsel i mörkbrunt fårskinn, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, skinnet med slitage/skador

683589

2019-10-05