Klubbat för:
1 000 SEK
2 500 SEK
ÅKE AHLBERG (född 1943): "Montana", signerad och daterad Åke Ahlberg -86, olja/collage på duk, ca 84x122 cm,
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"
683593
2019-10-06