Åke Ahlberg En konstsamlares hem

Klubbat för:

1 000 SEK

2 500 SEK

ÅKE AHLBERG (född 1943): "Montana", signerad och daterad Åke Ahlberg -86, olja/collage på duk, ca 84x122 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

683593

2019-10-06