Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GIANCARLO PIRETTI, tillskriven, fällstol, 1970-tal, stomme i stål med ryggbricka samt sits i formgjuten plats, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage
683598
2019-10-01