Fällstol 1970-tal

Fällstol 1970-tal
Fällstol 1970-tal
Fällstol 1970-tal
Fällstol 1970-tal
Fällstol 1970-tal
Fällstol 1970-tal
Fällstol 1970-tal
Fällstol 1970-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GIANCARLO PIRETTI, tillskriven, fällstol, 1970-tal, stomme i stål med ryggbricka samt sits i formgjuten plats, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

683598

2019-10-01