Orientmatta kayseri

Orientmatta kayseri
Orientmatta kayseri
Orientmatta kayseri
Orientmatta kayseri
Orientmatta kayseri
Orientmatta kayseri

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

ORIENTMATTA, Kayseri, silke på silke, signerad, ca 104 x 63 cm

Bruksslitage

683601

2019-10-07