Gert Aspelin En konstsamlares hem
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GERT ASPELIN (född 1944): Reva,
signerad Gert Aspelin, olja på duk, ca 122x66 cm,
PROVENIENS
Galerie Belle, Västerås, utställning 210, 1981
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"
683606
2019-10-06