Gert Aspelin En konstsamlares hem

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GERT ASPELIN (född 1944): Reva,
signerad Gert Aspelin, olja på duk, ca 122x66 cm,

PROVENIENS
Galerie Belle, Västerås, utställning 210, 1981

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

683606

2019-10-06