Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, koppar, 1960-tal, rund spegel med kopparram och lädersnöre, diameter 31 cm

Slitage, fläckar

683615

2019-10-01