Piedestal
2019-10-01
683616
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1800-talets slut, svartmålad, i form av kolonn, höjd ca 64 cm
Slitage, sprickor