Serre-papiers 1700-tal

Serre-papiers 1700-tal
Serre-papiers 1700-tal
Serre-papiers 1700-tal
Serre-papiers 1700-tal
Serre-papiers 1700-tal
Serre-papiers 1700-tal
Serre-papiers 1700-tal
Serre-papiers 1700-tal
Serre-papiers 1700-tal
Serre-papiers 1700-tal
Serre-papiers 1700-tal
Serre-papiers 1700-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SERRE-PAPIERS, transition, Sverige 1700-tal, fanerad och massiv mahogny, förgyllda mässingsbeslag, överst med lönnfack, svängd form, åtta lådor, avsmalnande ben, höjd 126, 90 x 27 cm

Skador, bräckage, smärre kompletteringar, två nycklar saknas

683617

2019-10-01