Klubbat för:
8 400 SEK
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 8 st, 1980-tal, modell 3107, sits i formpressad laminerad ek, förkromade stålben, Fritz Hansen, Danmark, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
683621
2019-10-01