Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JACQUES ZADIG (född 1930): Dans, signerad Zadig, olja på duk, ca 82x53 cm,
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"
683631
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här