Vasili Levi En konstsamlares hem

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VASILI LEVI (1878-1954): Sjävporträtt, signerad, olja på duk, ca 70x50 cm, enligt bricka utförd 1935

PROVENIENS:
Arne Lindqvists samling konstnärs-självporträtt

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

Zustandsbeschreibung

683632

2019-10-06