Ulla Parkdal matta rölakan

Ulla Parkdal matta rölakan
Ulla Parkdal matta rölakan
Ulla Parkdal matta rölakan
Ulla Parkdal matta rölakan
Ulla Parkdal matta rölakan
Ulla Parkdal matta rölakan
Ulla Parkdal matta rölakan
Ulla Parkdal matta rölakan

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ULLA PARKDAL, matta, rölakan, monogramsignerad UP, märkt på etikett "Svensk röllanak handvävd från Carlanders", 245 x 165 cm.

Bruksslitage.

683636

2019-10-08