Nordiska Kompaniet

Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, fot och stommer i mässing, skyltmärkt NK 32160, total höjd ca 160 cm

Smärre slitage. Ny skärm.

683638

2019-10-01