Matbord 1800-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATBORD, 1800-talets slut, svarvade ben, bemålat i ljusgrått, på hjultrissor, höjd 74, diameter 120 cm, iläggsskivorna 50, 61,62 cm, två stag medföljer, total längd ca 293 cm
Senare bemålat
683639
2019-10-01