Gösta Lindqvist En konstsamlares hem

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA LINDQVIST (född 1928): Hommage a Edgar Varese II, monogramsignerad GL, olja på duk, ca 74x62 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

683652

2019-10-06