Axel Knipschild serigrafi

Axel Knipschild serigrafi
Axel Knipschild serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): komposition, serigrafi, signerad, numrerad1/40, bildmått 63x86 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

683659

2019-10-08