Fritiof Swensson

Fritiof Swensson
Fritiof Swensson
Fritiof Swensson
Fritiof Swensson

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FRITIOF SWENSSON (1889-1974): sommarlandskap, olja på duk, signerad och daterad -43, 85x58 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre färgbortfall

683661

2019-10-08