Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FRITIOF SWENSSON (1889-1974): sommarlandskap, olja på duk, signerad och daterad -43, 85x58 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre färgbortfall
683661
2019-10-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner