Eero Saarinen avlastningbord Tulip

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EERO SAARINEN, avlastningsbord Tulip, skiva av vit marmor, vitlackerat trumpetunderrede av aluminium, höjd 52, Ø ca 40 cm

Bruksslitage, skivan med smärre repor/märken

683663

2019-10-03