Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Svenskt Alternativ", Riksvapnet med ingens hundar, blindstämpel Staffan Hallström och numrerad 47/50, serigrafi, bladmått ca 40x45 cm
Oramad, ytmärken, hörnslitage
683703
2019-10-01