Golvlampa Falkenbergs Belysning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FALKENBERGS BELYSNING, golvlampa, modell 7028, 1900-talets tredje kvartal, stomme i mässing och gulmetall, riktbar lamparm, märkt undertill, höjd ca 118 cm

Bruksslitage och nötningar på stommen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

683710

2019-10-01