Takarmatur
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKARMATUR, 2 st., 1900-talets andra hälft, plåttskärmar invändigt lackerade, raster i plast, en etikettmärkt Carl Thore, diameter ca 39 cm
Slitage, repor, smärre bucklor, raster med skador
683733
2019-10-02