Silversmycken 1960-tal

Silversmycken 1960-tal
Silversmycken 1960-tal
Silversmycken 1960-tal
Silversmycken 1960-tal
Silversmycken 1960-tal
Silversmycken 1960-tal

Klubbat för:

45 EUR

Utropspris

80 EUR

SILVERSMYCKEN, två ringar storlek 18,5, två hängen, två broscher, Finland 1960-tal, bland annat Kupittaan Kulta.

Smärre slitage.

683738

2019-10-07