Klubbat för:
45 EUR
Utropspris
80 EUR
SILVERSMYCKEN, två ringar storlek 18,5, två hängen, två broscher, Finland 1960-tal, bland annat Kupittaan Kulta.
Smärre slitage.
683738
2019-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här