Helle Knivar

Helle Knivar
Helle Knivar
Helle Knivar
Helle Knivar
Helle Knivar
Helle Knivar

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

KNIVAR, 8 st, Helle, Norge, 1900-talets andra hälft, blad i rostfritt stål, samtliga märkta Helle Norway, mestadels skaft i masubjörk, delvis betsade, slidor i skinn, längd ca 18-22 cm

Minimalt slitage

683749

2019-10-01