Edition luxe Wiwen Nilsson armband sterlingsilver

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

WIWEN NILSSON, armband, sterlingsilver, Lund, 1966, klassisk modell stav/ ögla, öppen låsögla, signerad, längd ca 19.5 cm, vikt ca 19.0 g

Zustandsbeschreibung

Stavar med repor. Öglor gott skick.

683750

2019-10-27