Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
WIWEN NILSSON, armband, sterlingsilver, Lund, 1966, klassisk modell stav/ ögla, öppen låsögla, signerad, längd ca 19.5 cm, vikt ca 19.0 g
Zustandsbeschreibung
Stavar med repor. Öglor gott skick.
683750
2019-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner