Edition luxe Wiwen Nilsson halsband sterlingsilver

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WIWEN NILSSON, halsband, sterlingsilver, Lund, troligen 1956, klassisk modell ögla/stav, öppen låsögla, signerad, längd ca 45 cm, vikt ca 44.7 g

Stavar med repor. Öglor gott skick.

683751

2019-10-27