Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WIWEN NILSSON, halsband, sterlingsilver, Lund, troligen 1956, klassisk modell ögla/stav, öppen låsögla, signerad, längd ca 45 cm, vikt ca 44.7 g
Stavar med repor. Öglor gott skick.
683751
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här