Pentti Kaskipuro grafiska blad

Klubbat för:

580 EUR

Utropspris

400 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) Portfölj innehållande 8 grafiska blad, torrnål och akvatinta, signerade, numrerade samt daterade 1982-1983, bladstorlek 46x33 cm

Oinramade

683761

2019-10-05