Klubbat för:
580 EUR
Utropspris
400 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) Portfölj innehållande 8 grafiska blad, torrnål och akvatinta, signerade, numrerade samt daterade 1982-1983, bladstorlek 46x33 cm
Oinramade
683761
2019-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här