Pentti Kaskipuro grafik

Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik

Klubbat för:

190 EUR

400 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 5 st etsningar, olika motiv, signerade, 2 st numrerade, 3 st märkta tait.vedos, passepartout storlek 40x32,5 cm

oinramade, med passepartout

683766

2019-10-05