Klubbat för:
190 EUR
400 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 5 st etsningar, olika motiv, signerade, 2 st numrerade, 3 st märkta tait.vedos, passepartout storlek 40x32,5 cm
oinramade, med passepartout
683766
2019-10-05