Uppsatsskålar 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
UPPSATSSKÅLAR, 3 st, 1800-talets andra hälft, stämplade A.G. Dufva NS, naturalistiskt utformade ställ med vinrankor, slipade glasskålar, nysilver, höjd ca 22, diameter 21/22 cm
PROVENIENS: Stopalo
Obetydliga kantnagg
683771
2019-10-26