Barnporträtt oljemålning

Barnporträtt oljemålning
Barnporträtt oljemålning
Barnporträtt oljemålning
Barnporträtt oljemålning
Barnporträtt oljemålning
Barnporträtt oljemålning
Barnporträtt oljemålning
Barnporträtt oljemålning

Såld för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av två barn och en äldre pojke i uniform, signerad F.I., olja på duk, ca 66x73,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

683774

2019-10-26