Taburetter sengustavianska

Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TABURETTER, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, träskuren dekor och pastellage, sarger med bladsnitt, hörnfleuronger, godronnerade avsmalnande kannelerade ben, bemålade pärlgrått, sitthöjd ca 43 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, smärre torrsprickor

683776

2019-10-26