Ljuslystrar gustaviansk stil

Ljuslystrar gustaviansk stil
Ljuslystrar gustaviansk stil
Ljuslystrar gustaviansk stil
Ljuslystrar gustaviansk stil
Ljuslystrar gustaviansk stil
Ljuslystrar gustaviansk stil
Ljuslystrar gustaviansk stil
Ljuslystrar gustaviansk stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSLYSTRAR, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, stomme i mässing, behängda med olikslipade prismor, fot i marmor, krönt av månskära, höjd ca 45 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

683779

2019-10-26