Klubbat för:
880 EUR
Utropspris
800 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 10 st grafiska blad, torrnål och akvatinta, olika motiv, olika bladstorlekar, signerade, numrerade, passepartout storlek 65x50 cm
Oinramade, i passepartout
683781
2019-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här