Vaser jugend

Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend
Vaser jugend

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st, 1900-talets början, jugend, Gustafsberg resp Rörstrand, bl a Josef Ekberg, höjd ca 14-25 cm
PROVENIENS: Stopalo

683782

2019-10-26