Konsolur rokokostil

Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLUR, 1900-talets andra hälft, rokokostil, grönmålat med förgyllda detaljer och polykrom dekor, total höjd ca 67 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

683785

2019-10-26