Fällbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 2 st, snarlika, 1800-talets första hälft, björk, tredelad pelarfot, höjd ca 74, 45x45 cm
PROVENIENS: Stopalo

En skiva med fanérresning

683794

2019-10-26