Blankett sengustaviansk
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BANKETT, sengustavianskt stockholmsarbete, bemålad, skuren dekor, stoppad sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 41 cm
PROVENIENS: Stopalo
Senare klädsel, dekorbortfall, förstärkningar, lagningar
683802
2019-10-26