Bequerel brons

Bequerel brons
Bequerel brons
Bequerel brons
Bequerel brons
Bequerel brons
Bequerel brons
Bequerel brons
Bequerel brons
Bequerel brons
Bequerel brons

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDRÉ VINCENT BECQUEREL (1893-1981): Flicka med hund, signerad A Bequerel, brons, höjd ca 17, längd 30 cm
PROVENIENS: Stopalo

683807

2019-10-26