Sven Jonson färglitografi
2019-10-11
683809
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SVEN JONSON (1902-1982): Komposition med valv, signerad Sven Jonson, numrerad 205/300, färglitografi, motivmått ca 30x39,5 cm